header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

365 úsměvů Vendulka Jelínková

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Profesní dovednosti
Absolvované kurzy
Tančím s písmenky na volné noze. Své zkušenosti s pozitivní psychologií a psaním jako motivátorka předám těm, kdo chtějí skočit do světa kreativity a splněných snů rovnou po hlavě. Všem, kdo chtějí psát každý všední den, aby jejich dny byly jednou provždy nevšední.

Jak začít psát

Sexy texty snadno a rychle. Manuál pro všechny, kdo mají chuť zamíchat s písmenky, slovy a větami do podoby, která bude dávat smysl. A co víc – která bude přitažlivá pro čtenáře či zákazníky.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Ranní meditace pro tvořivý den

Ranní chvilka pro sebe, která z každého vašeho rána vykouzlí příjemný rituál. Nakopávač, který je lepší než kafe! (Láska)vé afirmace a meditace pro tvořivý a naplněný den.
Typ produktu: audio nahrávka
Zobrazit produkt
Co mi přinesl a přináší kurz od Podnikání z pláže od Stáni? Stáňa a její tvorba mi do života vnesla něco, co mi chybělo. Laskavě, ale efektivně mě donutila přeměnit své sny ve skutečnost. Tam, kde mi chyběla disciplína nebo přesný systém, který by mé myšlenky na projekt zrealizoval, mě vedla krok za krokem k výsledkům. Takovým, které jsou hmatatelné, reálné, viditelné. Zkrátka skutečné. A co víc – které přinášejí výsledky. Zrodila se seberealizace. Můj projekt. Projekt, který má neskutečný potenciál. A já děkuju. Děkuju, že jsem dostala tak úžasné vedení.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže