header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

365 úsměvů Vendulka Jelínková

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Prostřednictvím slov, koučinku a pozitivní psychologie pomáhám druhým najít svůj úsměv. Úsměv nejen na tváři, ale především uvnitř. Nejen na pár dní, ale nejlépe... už napořád. Protože každá změna je možná a nic není nemožné.
Co mi přinesl a přináší kurz od Podnikání z pláže od Stáni? Stáňa a její tvorba mi do života vnesla něco, co mi chybělo. Laskavě, ale efektivně mě donutila proměnit své sny ve skutečnost. Tam, kde mi chyběla disciplína nebo přesný systém, který by mé myšlenky na projekt zrealizoval, mě vedla krok za krokem k výsledkům. Takovým, které jsou hmatatelné, reálné, viditelné. Zkrátka skutečné. A co víc – které přinášejí výsledky. Zrodila se seberealizace. Můj projekt. Projekt, který má neskutečný potenciál. A já děkuju. Děkuju, že jsem dostala tak úžasné vedení.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže