header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

1. třída s úsměvem Jindra Dlabová

Profilový obrázek
Kategorie: Profesní dovednosti, Rodičovství a mateřství
Absolvované kurzy
„Připravenost dítěte pro školní docházku závisí na nejzákladnější ze všech znalostí - na znalosti, jak se učit.“ Daniel Goleman Na základní škole učím již 33 let v 1. a 2. třídě. Od začátku mého působení ve škole se snažím být dětem oporou a učit je různými metodami číst, psát, počítat a mnoho jiného. Pomáhám dětem a jejich rodičům: - připravit se dobře na na 1. třídu v online kurzu pro předškoláky - zvládnout bez problému přestup z Mateřské školy do školy - zahájit 1. třídu a první krůčky ve škole bez nervů a úspěšně Mnoho let jsem pracovala s dětmi se speciálními vzdělávacími potřebami. Pravidelně připravuji se svými kolegyněmi Klub předškolák. Každý rok se účastním Zápisu dětí do 1. třídy. Absolvovala jsem mnoho seminářů a vzdělávacích akcí, ale nejvíce zkušeností mi přinesl každodenní kontakt s dětmi. Všechny své zkušenosti bych ráda předala všem, kteří o to mají zájem.

Jak připravit dítě na psaní

Základem pěkného psaní v 1. třídě je uvolnění ruky a zvládání grafomotorických cviků.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

On-line kurz Přípravka do 1. třídy

11 hravých lekcí se zvířátky, které pomohou dobře připravit vaše dítě na vstup do 1. třídy. Více jak 220 pracovních listů, které zábavně učí děti dovednostem potřebných v 1. třídě. Zápis do 1. třídy prakticky. Videa s praktickou ukázkou nácviku grafomotorických cviků důležitých pro bezproblémové psaní. Dítě se naučí správně držet tužku a správně sedět u psaní. 11 zvířátek doprovází děti celým kurzem a také odměňují. Správné metodické postupy, aby si vaše dítě nezafixovalo chybné návyky.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Jak nastartovat čtení a psaní v 1. třídě a nejenom to

Máte obavu jak vaše dítě zvládne nástup do 1. třídy? Mohu vám předat svoje zkušenosti ověřené v praxi. V 1. a 2. třídě učím již 33 let. Nemusíte věnovat dny a měsíce hledáním informací, jak to vlastně funguje v první třídě. Přináším vám ověřené rady a tipy nejenom jak na výuku čtení a psaní, ale vše o důležitých prvních krocích vašeho dítěte v 1. třídě. Pokud vaše dítě získá hned v začátku dobré základy, ušetříte si tím čas do budoucna.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

11 kroků, které vám usnadní výuku v 1. třídě

Jak si ve třídě zorganizovat výuku, aby byla efektivní. Náměty na pomůcky, které jsou ověřené v praxi a děti je milují. Videa z výuky. Na co si dát pozor a s čím si nedělat starosti. Jak připravit 1. den ve škole. Příprava 1. třídní schůzky. Výuka čtení je analyticko-syntetickou metodou.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Plážová základka, Plážová přípravka i Plážová vysoká, vedené Stáňou, mně úplně změnily život. Učím na základní škole v 1. a 2. třídě již 33 let. Velmi mě baví a naplňuje pomáhat při prvních krůčcích ve škole dětem. Z praxe vím, že nějakou pomoc potřebuje každé dítě. Někdy si rodiče mylně domnívají, že když dítě umí číst a počítat ještě před tím, než jde do školy, je připravené. Většinou to tak není. Stáňa mi dala prostřednictvím svých kurzů možnost předat svoje zkušenosti všem, kteří pomáhají dětem zahájit školní docházku v poklidu, prožívat z každodenní výuky radost a zažívat úspěch. Všechny kurzy jsem absolvovala s obrovským nadšením, jsou překrásně zpracované. Velmi jednoduše, přehledně a prakticky vás vedou krok za krokem. Může je využít úplně každý. Nemusíte mít nějaké speciální vzdělání. Jsou napěchované všemi informacemi, které potřebujete k rozjezdu svého podnikání. Mimo odborného vedení jsem získala možnost seznámit se a blíže poznat partu stejných nadšenců. Když jsme si během kurzů předávali vzájemně vytvořené produkty, byla jsem nadšená. Říkám stále, že jsem se ocitla v nejlepší knihovně na světě. Produkty ostatních jsou na vynikající úrovni, naprosto ověřené praxí, doprovázené příběhem, vlastními zkušenostmi a obrovským množstvím informací z daného tématu, oboru, zájmové činnosti. Jsem vděčná za všechny kurzy a hlavně za to, že jsem měla tu možnost do nich vstoupit. Výsledek? Mohu pomáhat všem dětem a jejich rodičům. DĚKUJI ZA VŠECHNO.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže