header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Žij zdravě s Hankou Hana Křápková

Profilový obrázek
Kategorie: Jídlo a výživa, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Jsem Hanka a jsem autorkou projektu Žij zdravě s Hankou. Propojuji 3 témata zdravého životního stylu a učím ženy, aby se naučily žít ve svém těle, ve kterém se budou cítit skvěle. Provázím tématy zdravé stravy, přirozeného pohybu a psychické pohody – v hlavě. Projekt vznikl v roce 2015 v době mého těhotenství a tak jak ve mně vznikal nový život, začal vznikat i projekt, který už 5 let jenom vzkvétá a v tuto chvíli se mu již věnuji naplno. Věřím totiž, že si každá žena zaslouží žít a být spokojená ve svém těle.

8 kroků k zdravému životnímu stylu

e-Book obsahuje konkrétní tipy, jak se naučit žít zdravě a jak na cestě za zdravým životním stylem vydržet.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

NENÍ TUK JAKO TUK aneb 10 chyb, které určitě děláte, a proto nehubnete

Vše, co potřebujete vědět o tuku. O tom, proč není třeba ho ze svého jídelníčku vyřazovat.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

JÍDLO – DOBRÝ SLUHA, ZLÝ PÁN

Pravda o tom, jak může jídlo sloužit vám a ne vy jemu.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

12 STRAVOVACÍCH TRIKŮ pro spokojené děti i mámy

Objevte konečně triky, abyste byli při jídle spokojení všichni – VY i vaše děti.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Žij zdravě s Hankou

Tištěná, dost intimní kniha ze života Hanky a o vědomé lásce k tělu.
Typ produktu: kniha
Zobrazit produkt

Očistěte svoje tělo za 21 dní

21denní program o fyzické a psychické očistě. Odhalím vám 21 dnů, během kterých zbavíte své tělo nečistot, jak na fyzické, ale také psychické úrovni. Očistíte také prostor kolem sebe a ozdravíte své vztahy. Změny pocítíte už po týdnu kurzu.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Žij cukrfrí s Hankou

8týdenní program o vědomém stravování bez cukru. Postupná cesta odstraňování cukru z vašeho života až po jeho úplnou absenci. Zjišťování, jak vaše tělo na cukr reaguje. Během osmi týdnů získáte praktické informace, cvičení a úkoly, které vás postupně dovedou k cíli. Navíc můžete získat osobní setkání se mnou v hodnotě několika tisíc korun zdarma.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

DĚTI, HURÁ NA JÍDLO!

Komplexní teoretický základ o stravování dětí, ale hlavně praktické rady a tipy, které vám ulehčí život v kuchyni a odlehčí stresu. Vaření pro děti vás bude bavit.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Základka mi přinesla můj nový web s blogem, praktické informace, o tom, jak si jej sama vytvořit, jak psát články, a také z ní vznikl můj první magnet a první placený e-Book. Střední mi přinesla hlavně informace o tom, jak moje produkty využít dále v praxi pro ostatní, jak na to, aby je zákazníci kupovali, dopodrobna jsem se seznámila s FB inzercí a marketingem. Vysoká mi přinesla první velké peníze. :-) Přišly s prvním pořádným online kurzem tvořeným v členských sekcích a taky mi dala praktické informace o tom, jak udělat v celku VELKOU KAMPAŇ. Těším se na doktorát, protože mi je po plážovkách smutno. :-)
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže