header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Zdravé lůno Martina Filipová a Gabriela Tuatti

Profilový obrázek
Kategorie: Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Naše cesty spojila endometrióza, onemocnění ženského lůna. Obě jsme hledaly cestu ke zdraví přírodní cestou. Gabriela miluje bylinky a nejen pomocí nich zvrátila diagnózu, že nikdy nebude mít děti, a na oplátku začala pomáhat ženám se stejnými potížemi. Martina miluje tantra jógu, meditace a práci s tělem. Martina vystudovala IT a po absolvování kurzu Podnikání z pláže navrhla Gabriele, že by mohly spolu její práci a pomoc rozšířit mezi mnohem více žen. Protože žen s endometiózou, cystami, myomy a dalšími problémy s lůnem bohužel stále přibývá. A má-li tato planeta být zdravá, musí po ní chodit zdraví lidé.
Miniseriál audio inspirací

Miniseriál audio inspirací

Audio inspirace, které vás přeladí na vlnu péče o své lůno podle zásad naturoterapie. 5+1 krátkých motivačních MP3 nahrávek, které vás naladí k akci. Přináší celostní pohled na zdraví ženy s nemocemi lůna.
Typ produktu: audio nahrávka
Zobrazit produkt
Online škola Láskou lůno léčiti

Online škola Láskou lůno léčiti

Kurz podle zásad naturoterapie, ve kterém vás provedeme podstatnými kroky ke zdravému lůnu. Je vhodný pro ženy s endometriózou, myomy, nepravidelnou menstruací, hormonální nerovnováhou, krvácením mimo cyklus, potížemi s otěhotněním, cystami či polycystickými vaječníky apod. Protože každá žena má v sobě vnitřní léčitelku, která je schopna ji plně uzdravit. Věříme, že příroda je dokonalá sama o sobě. Pokud do ní neustále nezasahujeme, automaticky se navrací k rovnováze, stejně jako naše tělo.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
Přednáška Endometrióza v naturoterapii

Přednáška Endometrióza v naturoterapii

Záznam přednášky z ledna 2020 o přírodní péči o ženské tělo v případě potíží či endometriózy. Gabriela Tuatti přináší nové ukazatele a správné nasměrování pozornosti v oblasti stravy, bylinek, péče o své tělo i přístupu k sobě jako ženě. Ve videu vám doslova vlije do žil chuť a odhodlání něco ve svém životě změnit a dodá vám víru a důvěru v to, že všechno špatné je pro něco dobré.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Co vše mi kurz přinesl, nedokážu vyjádřit v několika větách. Chtěla jsem vlastní web a svobodu v tvorbě a to vše jsem po několika letech dokázala. Ukázal mi směr a dal mi naději a pak už to bylo hlavně o mně, o mé vnitřní proměně a dozrání do stavu, kdy jsem si řekla, že když to teď nezkusím, budu toho vždycky litovat. Nelituju, projekt Zdravé lůno živí nás obě – Martinu i Gabrielu. Navíc má obrovský smysl, přesah a zpětnou vazbu, kterou bychom v žádném zaměstnání nikdy nepoznaly.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže