header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Zdravé lůno Martina Filipová a Gabriela Tuatti

Profilový obrázek
Kategorie: Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Naše cesty spojila endometrióza, onemocnění ženského lůna. Obě jsme hledaly cestu ke zdraví přírodní cestou. Gabriela miluje bylinky a nejen pomocí nich zvrátila diagnózu, že nikdy nebude mít děti, a na oplátku začala pomáhat ženám se stejnými potížemi. Martina miluje tantra jógu, meditace a práci s tělem. Martina vystudovala IT a po absolvování kurzu Podnikání z pláže navrhla Gabriele, že by mohly spolu její práci a pomoc rozšířit mezi mnohem více žen. Protože žen s endometiózou, cystami, myomy a dalšími problémy s lůnem bohužel stále přibývá. A má-li tato planeta být zdravá, musí po ní chodit zdraví lidé.
Miniseriál audio inspirací

Miniseriál audio inspirací

Audio inspirace, které vás přeladí na vlnu péče o své lůno podle zásad naturoterapie. 5+1 krátkých motivačních MP3 nahrávek, které vás naladí k akci. Přináší celostní pohled na zdraví ženy s nemocemi lůna.
Typ produktu: audio nahrávka
Zobrazit produkt
Online škola Láskou lůno léčiti

Online škola Láskou lůno léčiti

Kurz podle zásad naturoterapie, ve kterém vás provedeme podstatnými kroky ke zdravému lůnu. Je vhodný pro ženy s endometriózou, myomy, nepravidelnou menstruací, hormonální nerovnováhou, krvácením mimo cyklus, potížemi s otěhotněním, cystami či polycystickými vaječníky apod. Protože každá žena má v sobě vnitřní léčitelku, která je schopna ji plně uzdravit. Věříme, že příroda je dokonalá sama o sobě. Pokud do ní neustále nezasahujeme, automaticky se navrací k rovnováze, stejně jako naše tělo.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Příručka Změna stravy vědomě i hravě

Příručka vhodná pro ženy s nemocí lůna (endometrióza, cysty, myomy, adenomyóza, hormonální nerovnováha apod.), které jsou na začátku své cesty ke zdraví a rovnováze, nebo ke změně stravy ještě nepřistoupily. Přináší odpovědi, které potřebuje naše mysl pro dostatečnou motivaci. Včetně 10 vzorových receptů a deníku pro změnu stravování. Příručka je dostupná jako ebook i v tištěné podobě.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Příručka Užívání bylin vědomě i účinně

Příručka vhodná pro ženy s nemocí lůna (endometrióza, cysty, myomy, adenomyóza, hormonální nerovnováha apod.), které jsou na začátku své cesty ke zdraví a rovnováze a chtějí své uzdravení podpořit užíváním bylin. Přináší úvod do užívání bylin tak, aby bylo bezpečné i účinné. Součástí je přehled vhodných i nevhodných bylin s působením i bez působení na hormonální hladinu. Příručka je zatím dostupná jen jako ebook.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Co vše mi kurz přinesl, nedokážu vyjádřit v několika větách. Chtěla jsem vlastní web a svobodu v tvorbě a to vše jsem po několika letech dokázala. Ukázal mi směr a dal mi naději a pak už to bylo hlavně o mně, o mé vnitřní proměně a dozrání do stavu, kdy jsem si řekla, že když to teď nezkusím, budu toho vždycky litovat. Nelituju, projekt Zdravé lůno živí nás obě – Martinu i Gabrielu. Navíc má obrovský smysl, přesah a zpětnou vazbu, kterou bychom v žádném zaměstnání nikdy nepoznaly.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže