header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Z milionové holky milionářkou Andrea Čadová

Profilový obrázek
Kategorie: Podnikání, Profesní dovednosti
Absolvované kurzy
Ahoj, jmenuji se Andrea a jsem úspěšnou podnikatelkou a investorkou do sebe a do nemovitostí. Nemám ráda škatulky, ale pro pochopení toho, co dělám, je to nutné uvést. Jsem totiž vše, pro co se rozhodnu. A já se rozhodla být úspěšnou, zajištěnou a svobodnou ženou. Jak se měří úspěch? Já bych řekla tak, že jste spokojení, pociťujete volnost nakládat se svým časem a životem tak, jak vy chcete a když nemusíte moc přemýšlet nad penězi, protože víte, že si je budete umět vždy vydělat. Podnikám již 15 let a dokázala jsem si vytvořit takový systém, že půl roku pracuji a půl roku mám dovolenou. Svůj systém jsem se rozhodla nabízet lidem, kteří by rádi začali podnikat, ale neví, jak na to. Neví, co to obnáší a co je potřeba zařídit. Moje podnikání je v oboru nákup/prodej a v mém online kurzu předávám komplexní souhrn svého know - how. Naučím vás, co přesně dělat, co koupit a kde a jak to prodávat. A nejen to! Jsem pro celostní přístup a tak v kurzu najdete složku myšlenkovou, seberozvojovou, podnikatelskou a investiční. Předám vám zkrátka vše, co vím a co sama uplatňuji. Díky tomu ke mně proudí peníze hned několika směry, ne jen prací. Pomohu vám vytvořit si pasivní příjem, protože i tím disponuji a vím, jak je to super pocit, nemuset se pořád honit za penězi. Na základě mých rad můžete přesně kopírovat můj prodejní systém, nebo si vytvořit svůj. Princip prodeje by měl být podobný ať už se jedná o jakýkoli obor. Důležité je zmínit, že pro to, abyste mohli začít podnikat a vydělávat si vysoké částky (reálně dle mých zkušeností minimálně 1 000 000 Kč do půl roku), nepotřebujete mít ani firmu, ani zaměstnance a dokonce ani milionový kapitál! Tak co, jdete do toho se mnou? Moje podpora po zakoupení kurzu samozřejmostí.

Ebook ZDARMA - Jak se z milionové holky milionářka stala

Stáhněte si můj ebook, který má za cíl, abyste pochopili, že sebe vždy musíte stavět na první místo. Potom se dají ty správné věci do pohybu a vašemu zbohatnutí nebude nic stát v cestě. To, že jste hodná holka, z vás milionářku neudělá. Víte jak to je - Sedávej panenko v koutě, když budeš hodná, najdou tě... :) Chcete být objevena? Nebo chcete umět sama se zajistit a sama si tvořit svůj život? Rozhodnutí je na vás.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Příručka pro všechny, kdo to s investováním do nemovitostí myslí vážně

Komplexní našlapaný průvodce nejen pro začínající investory. Aktivně investuji do nemovitostí mnoho let a umím vám tak poradit, jak to udělat, abyste si sami dokázali vybudovat pasivní příjem a ne. Opravdu k tomu nepotřebujete miliony korun do začátku. Začít se dá i s pár set tisíci korun. V příručce toho najdete tolik, že to tu nelze vypsat, ale věřte tomu, že ta investice do ní se vám stonásobně vyplatí.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže