header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Moderní čarodějka pro podnikatelky Štěpánka Vernerová

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Podnikání
Absolvované kurzy
Pomáhám podnikatelkám k úspěšnému byznysu. Budu ti stát po boku při rozjezdu, stabilizaci nebo růstu tvého podnikání. Podpořím tvé prodejní kampaně, přitáhneš si ideální cílovou klientelu a uděláme rekonstrukci tvé mysli tak, aby fungovala v módu úspěch. Dokážu tě posunout do akce a pomohu ti zpracovat přesvědčení v oblasti financí, které tě neustále blokují na cestě k bohatství. Jsem tady pro podnikatelky, které to se svým podnikáním myslí vážně, chtějí podnikat ze srdce, v souladu se svou duší, chtějí mít ty nejlepší možné výsledky a jsou ochotné pro sebe udělat maximum.

Vytvoř ideálního cílového klienta

Nevíš, kdo je tvůj ideální cílový klient? Potřebuješ si ujasnit kdo jsi a na základě toho vytvořit ideální cílovou klientelu? Hledáš jednoduchý návod na vytvoření cílovky a nechceš se zabývat otázkami, které nejsou důležité pro podnikání v souladu s duší? Mám pro tebe mini trénink, který ti s tímto pomůže. Jedná se o třídenní mini kurz, který ti přijde do tvého e-mailu. Součástí jsou tři videa a tři jednoduché pracovní listy. Každý den ti dorazí jeden e-mail s pokyny.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Mini kurz: Aktivuj a přitáhni svou cílovku

Potřebuješ být vidět a chceš, abys měla konečně své ideální publikum, které bude s nadšením platit za tvé služby? Děláš všechno možný, ale klienti pořád nechodí nebo jich je málo? Propojuješ ráda byznys s energetikou a duchovnem? Mám pro tebe řešení: MINI KURZ Aktivuj a přitáhni svou cílovku. Na základě tvorby záměrů, energetiky i hmotných kroků ti pomohu aktivovat a přitáhnout tvou ideální cílovou klientelu. Podíváme se společně na to, jak si můžeš přitáhnutí klientely blokovat i na to, jak v sobě zažehnout onu jiskru, která tě s klienty spojí. Co získáš? Budeš jasně vědět kdo jsi, co děláš, proč to děláš, pro koho to děláš. Ujasníš si, co tví ideální klienti potřebují a jak ty jim můžeš pomoct. Naučíš se vytvořit silné a funkční záměry, které můžeš používat v běžném, každodenním životě. Tuto techniku můžeš pak dále používat i na jiné oblasti tvého života. Budeš mít neustále po ruce aktivační meditaci, která tě vždy propojí s tvou cílovkou. Pokud bys někdy vypadla ze svého magnetického nastavení, díky meditaci se do něj vrátíš. Vše překlopíš do praxe. Reálně si půjdeš pro klienty. Vyřešíš si své podnikatelské limity, které tě blokují na cestě k bohatství.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
Kurz podnikání z pláže mi přinesl a vnesl řád do mého podnikání. Prakticky jsem se naučila s weby, automatizaci svých služeb a produktů a vše, co jsem k začátku svého podnikání potřebovala.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže