header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Krása jednoduchosti Iva Kučerovská

Profilový obrázek
Kategorie: Bydlení a zahrada, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Minimalismus je mou vášní už několik let. Našla jsem krásu v jednoduchosti a inspiruji ostatní k tomu, jak mohou mít více času pro sebe prostřednictvím ujasnění si priorit. Jak mohou mít méně věcí a přitom cítit více naplnění.

7 + minimalismu

7 + minimalismu aneb proč vám minimalismus změní život. E - Book o tom, proč méně je více a jaké výhody nabízí minimalismus v životě. Malý průvodce a ochutnávka toho, proč si minimalismus oblíbili již miliony lidí po celém světě. Seznamte se i vy s minimalismem a inspirujte se k vyzkoušení minimalistického stylu.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Do plážové základky jsem vstoupila, protože jsem už dlouho chtěla mít svůj vlastní web a psát o minimalismu. Plážová základka překonala moje očekávání, jak rozsahem probíraných témat, tak kvalitou zpracování. K materiálům se můžu kdykoliv vracet a co ještě víc - obsah kurzu se aktualizuje, což beru jako další benefit.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže