header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Jsem kozoroh Iren Machová

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Jsem kozoroh s darem vhledu. Dívám se pod povrch a vnímám souvislosti. A tím vám pomáhám. Důležité pro mě je žít takový život, který je co nejvíc v souladu se mnou. A cítím, že takhle to máme všichni. Každý z nás chce takový život žít, jen někdo o tom jenom sní a ten druhý naopak koná. Právě pro vás jsem tu. Pro ty, kdo už nechtějí přešlapovat na místě a cítí, že by vedle sebe aspoň na chvilku potřebovali parťáka, který by s nimi šel kousek té jejich cesty.

Poznej své já

Jednoduchý sebepoznávací test, který hravě zvládnete. Test obsahuje celkem 12 položek, u kterých vyjadřujete míru svého souhlasu nebo nesouhlasu s daným tvrzením. Není to standardizovaný test. Má charakter osobně-rozvojový, nikoliv psychologicky-diagnostický. Při jeho tvoření jsem vycházela ze svých vlastních zkušeností a otázek, které jsem si kladla, když jsem se pouštěla do zásadních změn v mém životě.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Nejsem ze škatulky

Osobní otevřená zpověď. Jsem žena, jsem tak trochu rebel, nějak se mi nedaří vejít se do žádné škatulky. Cítím se v ní jaksi svázaná. Jak to máš ty? Chceš se dozvědět víc?
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže