header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Domov multipotenciálů Jana Dolenská

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Ahoj, jsem Jana a sdílím s ostatními svůj multipotenciální život. Multipotencialita znamená široké spektrum zájmů a schopností, kterými jedinec disponuje. Často jde o nadání ve zcela rozdílných disciplínách, jako jsou například umělecké obory, přírodní vědy, sport atd. Nadaný jedinec má většinou problém přiklonit se pouze k jednomu směru a ostatní opustit. Baví mě toho opravdu hodně, což je moje štěstí i prokletí zároveň. Říkala jsem si, že když budu svůj příběh sdílet, možná zjistím, že v tom nejsem sama a inspiruju ostatní, že i člověk, který se nechce a nedokáže rozhodnout jen pro jednu věc, může být spokojený a prožívat život naplno.

7 úžasných schopností multipotenciálů

Zjistěte, v čem jako multipotenciál vynikáte a proč budou vaše schopnosti čím dál více žádané.  Pochopíte sami sebe a v čem jste fakt dobří. Poznáte, jaký druh práce je pro vás vhodný a jako bonus si přečtete celý můj příběh.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Když vás baví všechno

E-book, ve kterém najdete mé zkušenosti a vše, co mi připadalo o multipotencialitě důležité. Najdete v něm: Jak to udělat, abyste si už nemuseli vybírat jen jediné zaměření. Jaké máte možnosti, jak si vydělávat, když vás baví hodně věcí. Jak si můžete najít svou jedinečnou cestu, když jste multipotenciální. Jak si i vy zařadíte do svého života vše, co je pro vás důležité.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Díky kurzu můžu sdílet můj příběh a pomáhat ostatním lidem, které baví všechno a je pro ně těžké si vybrat. Bez úžasného vedení bych nedokázala tak rychle všechno zprovoznit a předat své informace dál.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže